• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/servon.asansor
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905415499071
  • https://www.instagram.com/servonasansor

 

Takvim

Hakkımızda

Firmamız 1989 yılında  ALIÇ ASANSÖR  markası  ile  asansör  sektöründeki yerini almıştır.

Şirketimizin kurucusu Hamza ALIÇ  engin bilgi ve tecrübeleriyle firmamızın sektördeki öncü kuruluşlardan  olmasını sağlamıştır.

Sektördeki payını hızla büyüten firmamız, 2000 yılında MARS MÜH.TİC.LTD.ŞTİ adı altında şirketleşmiştir.   

%100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını, satış ve teslimat sonrası hizmetlerini en iyi şekilde sürdürerek asansörlerinde kullandığı son sistem ürünler ile teknolojiyi yakından takip ederek ve yeni projelere imza atarak gücünü artırmıştır.

2007 yılında firmamız  SERVON ASANSÖR  markasını tescil ettirip bu tarihten itibaren projelerinde bu markayı kullanmaya başlamıştır.

Kuruluşundan bu yana; kamu kurum ve kuruluşları ile inşaat taahhüt firmaları ve özel projelerde  imzası bulunan, yaratıcı, güncel ve verimli çözümler sunan firmamız sektöre başladığı günden bugüne kadar yaptığı çalışmalar ve sağladığı müşteri memnuniyeti ve satış sonrası güçlü servis hizmeti ile sektördeki haklı yerini almıştır.

Yapmış olduğu yüksek hızlı ve yüksek katlı projelerde kendini kanıtlamış ve bu tür projelerde tercih edilen firma olmuştur.

SERVON ASANSÖR’ü rakiplerinden ayıran  en önemli özellik müşteri memnuniyetine verdiği önem ve yaptığı  projelerde kalite politikasından ödün vermeden sektörde  öncü kuruluşlardan olmaya devam etmektedir. 

SERVON ASANSÖR, müşterilerine karşı olan sorumluluklarını eksiksiz yerine getirmeyi ilke edinerek projelerini devam ettirmektedir. Geçtiğimiz her gün bu kaliteyle tanışan müşterilerimizin arasına sizi de davet ediyoruz.

Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret288098
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.548332.6787
Euro34.904535.0444
Hava Durumu