• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/servon.asansor
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905415499071
  • https://www.instagram.com/servonasansor

 

Takvim

Asansör Bakım

ASANSÖR BAKIM

SERVON ASANSÖR olarak Ankara ve Kırıkkale'de Kurulu bakım-arıza ve servis ağımızla; hızlı ve kaliteli servis anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda; yılların tecrübesi ile yetiştirilmiş uzman bakım elemanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Asansörlerinizin aylık periyodik bakımları, konusunda eğitim almış bakım personelimiz tarafından 95/16 AT Asansör Yönetmeliği ve EN 81-1/2 - EN 13015 standartlarına uygun olarak yapılır. 

Kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileşmesini sağlayarak, eğitimli personel ve kaliteli ürün anlayışıyla tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en yüksek noktada müşteri memnuniyetini yakalamak; olmazsa olmaz firma görüşümüz ve kalite anlayışımızdır.

Bakım - arıza servisimiz; müşterilerimizin telefon ve faks ve e-mail' le ulaşımını en kolay şekilde sağlayabilmek üzere her zaman müşterilerimizin hizmetindedir.

Bakım servis hizmet ekiplerimizin tamamı bilgilerin anında ulaştırılması ve arıza kayıtlarına derhal müdahale edebilmek amacıyla, GSM imkânlarıyla donatılmıştır.

Bakım servis hizmetimiz; sektörümüzle ilgili her tür danışmanlık, tamirat, yedek parça, revizyon ve bakım-arıza hizmetinden ibarettir.

Türkiye standartlarına ve Avrupa normlarına uygun olarak; bakım sözleşmesi ile sorumluluğumuz altına alınan tüm asansörler mümkün olan en az yedek parça ile en uzun kullanım ömrünü sağlayabilmek için raporlama, araştırma ve deneylere dayalı gözlemlerimizle sistemler kontrol altında tutulmaktadır.

Bakım - servis hizmetlerimiz, firma içinde; alanlarında uzman makine-elektrik mühendislerinden kurulu özel bir ekip tarafından denetlenmektedir.

Ankara'nın her tarafına bakım ve servis hizmeti verebilecek geniş servis ve hizmet yelpazemiz; makine ve elektrik mühendisleri; konusunda uzman teknik personelimizle; araç ve ekipman grubumuzla, müşterilerimize daima en kaliteli ve en güvenli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret288968
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Hava Durumu